Lajme dhe Aktivitete

Protected By IllyrianWarriors

Protected By IllyrianWarriors

Protected By IllyrianWarriors   Just Test a Security  

LSI prezanton 48 kandidatet gra dhe vajza për deputete në të gjithë Shqipërinë

LSI prezanton 48 kandidatet gra dhe vajza për deputete në të gjit…

Lëvizja Socialiste për Integrim, nëpërmjet një aktiviteti madhështor të zhvilluar sot në Pallatin e Kongreseve ka prezantuar 48 kandidatet për deputete gra dhe vajza në të gjitha qarqet e vendit. Në këtë aktivitet, ku ishte i pranishëm dhe Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, përshëndetën me fjalën e tyre 11 nga kandidatet, kryetarja e Komitetit Drejtues Kombëtar të...

Kryetari i LSI-së prezanton në Njësinë 1 kandidaten për deputete, Klajda Gjosha

Kryetari i LSI-së prezanton në Njësinë 1 kandidaten për deputete,…

Lëvizja Socialiste për Integrim ka prezantuar kandidaten për deputete në Njësinë 1 në Tiranë, Klajda Gjoshën në një takim mjaft entuziast. Në këtë takim me banorë të kësaj zone morën pjesë kryetari i LSI-së, z. Ilir Meta, anëtarë i kryesisë së LSI-së, Prof. Dr. Edmond Panariti si edhe përfaqësues të tjerë të kësaj force politike. Në fjalën e mbajtur para...

LGI ne Twitter LGI ne Youtube LGI ne Facebook Foto Galeri Video Galeri

Intervista

Deklarata

Fushata

Zhvillimi i gjithanshëm i një vendi lidhet drejtpërdrejt
me mënyrën se si politika vepron mbi shoqërinë dhe individët e saj.

Programi

Programi 2012 (ALB)
Shkarko PDF

Programi 2012 (ENG)
Shkarko PDF

Partnerë

Lëvizja
Socialiste
Për Integrim

 

Lëvizja
Rinore
Për Integrim